درباره ما

درباره بیتیها و سازنده های آن بیشتر بدانید

تیم بیتیها در سال 1394 با هدف فروش تجهیزات استخراج رمز ارز شکل گرفت و از آن زمان با تغییر بازارهای کار به سمت خرید و فروش انواع ارز ها رو آورد و با سختی ها و مشکلات فراوان آن زمان توانست روز به روز پیشرفت کند.
بیتیها با تجربه ای که در این سال ها کسب کرده بود به این نتیجه رسید که بازارهای سنتی معاملات دیگر پاسخگوی نیازهای مشتریان نخواهد بود و شروع به برنامه ریزی برای سبک جدیدی برای معاملات شد پس از برنامه ریزی و طراحی نرم افزار مورد نیاز پس از یک سال کار بی وقفه و سرمایه گذاری بزرگ نسخه اولیه آن در سال 1399 عرضه شد.
در ادامه روز به روز در کنار همراهان همیشگی اش شاهد پیشرفت آن بودیم و روز به روز امکانت بیشتری به پلتفرم اضافه شد امروزی که شما این متن را میخوانید صد ها امکانات کوچک و بزرگ هم به آن اضافه شده و به همین شکل در کنار شما عزیزان به راه خود ادامه میدهد.

about

با متخصصان بیتیها آشنا شوید

پشت هر پروژه موفقی یک تیم خبره وجود داره و بیتیها موفقیت هاشو مدیون تیم خوبشه

فربد صالح زاده

فربد صالح زاده

Sales Manager

محمد زاهد

محمد زاهد

Back-End Developer

سمانه جعفری

سمانه جعفری

Front-End Developer

0

ثبت نام ها

0

سفارشات

0

لایک های شبکه اجتماعی

0

درخواست های پشتیبانی

مشتریان ما چه میگویند

در زیر نظرات برخی از مشتریانمون رو براتون آوردیم تا از تجربه اونها استفاده کنید.

تو این نوساناتی که تو بازاره اینکه بفهمی یجایی هست با بهترین قیمت و سریع خرید و فروشات رو انجام میده واقعا باعث دلگرمیه ممنون بیتیها.

دانیال صالح زاده

دانیال صالح زاده

مدیر مالی

"خرید و فروش تنها در 5 دقیقه" واقعا شعار نیست من تا به حال سفارشاتم بیشتر از این طول نکشیده هیچوقت فکر نمیکردم انقدر سریع بشه این کارو کرد.

زینب فراهانی

زینب فراهانی

صراف

تو این بازاری که نمیشه به کسی اعتماد کرد و یا مجبوری بخاطر معامله هات کلی تلفنی حرف بزنی و دردسراش که مطمئنن همه میدونن داشتن همچین پلتفرمی نعمته.

اکبر دلیری

اکبر دلیری

مدیر عامل